Wystawy 2008, 2009 i 2010

7. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kielce - 13.10.2010
sędzia: Iuza Beradze

    Wyjazd na wystawę bez Mojej był szokującym przeżyciem - trzeba było odpowiadać na pytania - Co się stało? Jak? Kiedy? Przetrwałam dzięki medykamentom i wystawiłam wnusię Mojaszki, ATU-BATUTĘ z Wedolandu. ADĘ-BALLADĘ z Wedolandu wystawiła Mirella i to jej powiodło się lepiej. Otrzymała I lokatę, Atu była tuż za nią na II lokacie (na 5 wystawianych szczeniaków), obie z ocenami "wybitnie obiecująca". Witek z WYJĄTKOWĄ WIZJĄ Mościc wywalczył II lokatę w klasie championów ale przegrana nie zmąciła jego szczęścia z wyniku osiągniętego przez "córeczki".


Bożenko i Witku dziękujemy za wspaniałe dziewczynki: Atu i Adę  

 6. Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Częstochowa - 9.10.2010
sędzia: Andrzej Zamojski

      W odwiedziny do częstochowskich przyjaciół zabraliśmy Moją i Atu uznając, że obie suczki najlepiej sprawdzą się przy małym, 2-letnim dziecku. Wybór był właściwy, dzieci: ludzkie i psie zaprzyjaźniły się bardzo szybko!

W sobotę przed wizytą wystawiłam Atu i Moją. Wynik, powiem tak, był satysfakcjonujący. BATUTA z Wedolandu bardzo grzecznie zaprezentowała się na ringu otrzymując ocenę wybitnie obiecująca i NBwR.


Na ringu głównym znalazła się w finałowej 6-tce, a młodych szczeniaszków (3-6miesięcy) była moc!

      Moja startowała w klasie weteranów i tu była bezkonkurencyjna (czyt. sama w klasie) "Rozkręciła się" w porównaniu o zwycięstwo rasy. Wygrała je zostawiając za sobą dużo, dużo młodsze PON-ie psy i suki! RADOSNA Blusałka BOB! Tym razem zostaliśmy na finałach. Moja zaprezentowała się w rasach polskich zdobywając BIS RP 2, w weteranach weszła na najwyższe podium czyli BIS WET 1. Podobnie w grupie I-ej FCI - BOG 1. Sprawiła nam ogromną radość!


RADOSNA Blusałka (MOJA) - BIS RP 2


RADOSNA Blusałka (MOJA) - BIS WET 1


RADOSNA Blusałka (MOJA) - BOG 1

5. Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Warszawa, 11.09.2010
sędzia: Grzegorz Robak

    Do Warszawy zgłosiłam "socjalizować" Atu :) Popatrzyłam na pozostałe psy i pomyślałam, że Cyprysowi i Mojej przydałoby się solidne czesanie, a co jest najlepszym bodźcem do tego? Oczywiście wystawa! I tak pojechaliśmy z trójką PON-ów. Wyniki: CYPRYS lok. III , BATUTA  Najlepsze Baby w Rasie, RADOSNA Najlepszy Weteran w Rasie. Zamiast pójść na finały pojechaliśmy na "stacjonarny spacer powystawowy" czyli na grila na działce u autora zdjęć-:) 

 

4. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Białystok, 29.08.2010
sędzia: Jan Gajewski

 

    Na Białystok zaplanowaliśmy debiut wystawowy Batuty i Ballady. Przy okazji zabraliśmy Cyprysa. Ada z właścicielami zrządzeniem losy nie dojechała, a tym samym Atu została Najlepszym Baby w Rasie. Cyprys otrzymał II lok. w kl.ch. oraz resCACIB.

3. Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie - 20.06.2010
sędzia: Bożena Kalinowska

Do Lublina pojechaliśmy "na luzie", z Cyprysem i Moją. Po koszmarnie długim oczekiwaniu i po zmianie sędziego (p.sędzina przypisana do PON-ów nie "wyrabiała się") uzyskaliśmy dla Cyprysa II lokatę, za Zefirem (synem Cyprysa), a przed Barym (przyrodnim bratem). Bezkonkurencyjna (czyt. bez konkurencji) Moja Radosna Blusałka zdobyła zaszczytny tytuł Najlepszy Weteran w Rasie :) 

2. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Katowice, 28.03.2010
sędzia: Anna Redlicka

    Wystawa bez sukcesów; Cyprys w kl.ch. V lok, Bajka w kl.ch. 2-ga, oba z ocenami doskonałymi, co jak się okazało nie było oczywiste - psy tuż za Cyprysem i następna suczka za Bajką w oczach sędziny nie zasłużyły na najwyższe oceny.

   Jedynie Moja Radosna wygrała swoją klasę zostając Najlepszym Weteranem w Rasie.

Ponieważ musielibyśmy czekać tylko na wybór Najpiękniejszego Weterana Wystawy ok. 3 godzin, zrezygnowaliśmy z finałów.

1. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie 14.02.2010
sędzia: Ewa Bukład

       Tradycyjnie udaliśmy się z trzema psami do Rzeczowa na pierwszą wystawę w roku.

 

 Osiągnięcia naszych piesków to:

CYPRYS Mościc w kl.ch. II lok, resCACIB. Tym razam "res" jest po interze, a więc Cyprys spełnił warunki do uzyskania tytułu InterChampion! 3-cią lokatę, tuż za tatusiem, zajął FINEZYJNY ZEFIR Mościc.

Bajka czyli Pastuszek z Polanki PAPROTKA II lok (srebrny medal) w kl.ch.

Moja RADOSNA Blusałka I lok w kl.wet - NWwR i II lok na BIS Weteranów.

Z ringów nie mamy swoich "przyzwoitych" fotek, a jedynie "pożyczone" z finałów Mojaszki

11. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Białystok -29-30.08.2009
sędzia: Andrzej Zamoyski

     Na tej wystawie zdobyliśmy komplet medali: 

CYPRYS Mościc - srebrny, resCACIB (kl.ch)

Pastuszek z Polanki PAPROTKA (BAJKA) - brązowy (kl.ch)

i RADOSNA (MOJA) Blusałka - złoty (kl.wet), NWwR, BOB

a oprócz tego Moja w konkurencjach finałowych:

BIS RP I

BIS WET III

BOG I

Z pozostałych Mościc-ów obecnych na wystawie FINEZYJNY ZEFIR Mościc II lok w kl.o.; CYTRYNKA Mościc bez lok. Oba z ocenami dosk.

10. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych 12.07.2009
sędzia: Anna Kochan

      Stolicę odwiedziliśmy ze stałą trójką PON-ów: Cyprysem(kl.ch), Bajką (kl.o.) i Moją (kl.wet). Nasze psy uzyskały:

CYPRYS Mościc srebrny medal,

Pastuszek z Polanki PAPROTKA (BAJKA) srebrny medal 

RADOSNA Blusałka (MOJA) pokonując 3 rywalki - Zw.W,NWwR, a następnie BOB,

BIS RP(sędzia Jadwiga Niciewicz),

BIS WET(sędzia Enrigue Mate z Hiszpanii)

Srebrny medal otrzymał także FINEZYJNY ZEFIR Mościc(kl.o)

 a WYJĄTKOWA WIZJA Mościc jedynie ocenę doskonałą (kl.ch).

9. Lubelska Wystawa Psów Rasowych - Świdnik -14.06.2009
sędzia Dorota Paź

      Z zainteresowaniem i lekkim niepokojem (po poprzedniej wystawie lubelskiej - zrozumiałym) pojechaliśmy do "nowego" sędziego na wystawę. Tradycyjnie z trzema PON-ami. Niepokój okazał się niepotrzebny, nasze pieski ocenione zostały zgodnie ze swoimi zaletami. I tak w kolejności: CYPRYS Mościc I lok. w kl.ch., CWC, NDPwR. Pastuszek z Polanki PAPROTKA, nasza domowa Bajka I lok. w kl.o. CWC i Moja RAGOSNA Blusałka w kl.h. NWwR, BOB, BIS RP 1, BOG 1

       FINEZYJNY ZEFIR Mościc i lok. CWC, CYTRYNCKA Mościc zeszła z ringu z bdb (!) Trzecie dzieco Rokitki występujące na tej wystawie, BARY Elita Ponów był II w kl.ch. z oceną dosk.

 

8. Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Krosno, 31.05.2009
sędzia: Andrzej Tyburczyk

    Tradycyjnie, mimo fatalnych prognoz pogodowych, pojechaliśmy do Krosna z trójką naszych PON-ów. Mieliśmy wyjątkowe szczęście bo w czasie oceny naszej rasy i na BIS-ach deszcz nie padał. Uzyskane wyniki:

CYPRYS Mościc - I lok. w kl.ch. CWC, NDPwR

Pastuszek z Polanki PAPROTKA (BAJKA) II lok. ocena dosk. w kl.o.

RADOSNA Blusałka I lok. w klasie weteranów, NWwR, BOB, BIS RP, BIS W III i w I grupie znalazła się w finałowej 5-tce

Nieźle poszło też Zefirowi i Cytrynce. Oba wygrały klasy otwarte otrzymując po CWC

 

6 i 7. Międzynarodowe Wystawy Psów - Bratysława 9-10.05.2009
sędziowie:Hans Erik Pedersen (9.05.2009) i Natalia Nekrosiene (10.05.2009)

    Za namową Witka, właściciela Wizy wysłałam tandem CYPRYS&Tomek do Bratysławy. Na obu wystawach WYJĄTKOWA WIZJA Mościc otrzymała po CAC i CACIB, w sobotę dodatkowo nominację na CRUFTS'a. Podobnie CYPRYS Mościc, który w oba dni wygrał także rasę (BOB)

 

5. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - ŁÓDŹ - 2.05.2009
sędzia: Andrzej Zamoyski

   Z mieszanymi uczuciami po ostatnich "wpadkach" wystawowych pojechaliśmy z 3 PON-ami na wystawę do Łodzi. Skłoniła nas do wyjazdu zarówno niechęć do płacenia "karnych" opłat za zgłoszone psy, jak i chęć spotkania miłych sercu znajomych. Majówka okazała się cudownym balsamem na moje skołatane nerwy! W dodatku wynik osiągnięty przez Bajkę przeszedł najśmielsze oczekiwania! Wygrała  kl.o. (I/9) zdobywając CWC kończące jej championat PL!!!

Pozostałe osiągnięcia to: CYPRYS Mościc - III lok/6 (próbował "zjeść" konkurentów)

 i MOJA RADOSNA Blusałka występująca w kl.ch. (przez przekorę) CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BIS RP I ! MOJA jestem z ciebie dumna

 

4. Krajowa Wystawa w Lublinie - 19.04.2009
sędzia: Edyta Sweklej

   Zdegustowana  po wystawie w Katowicach pojechałam poprawić sobie humor w Lublinie. Konkurencja w PON-ach nie za duża - do przeskoczenia - tak sobie myślałam! I to było błędne myślenie!!! Wprawdzie Cyprys i Moja wygrały swoje klasy otrzymując po CWC ale Cyprys przegrał porównanie ze swoim synem ZEFIREM Mościc, a Moja z suką z kl.otwartej. Bajka wylądowała na IV miejscu na 4.

Moją pierwszą myślą było - żadnych wystaw więcej!!! A już na pewno nie u p.Edyty Sweklej! Niech uczy się oceniać PON-y na innych, nie moich psach!

 

3. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Katowice - 22.03.2009
sędzia: Katarzyna Fiszdon

       Znowu na wystawę pojechały Cyprys i Moja, bez Bajki. Od dawna moje psy nie poniosły tak sromotnej klęski! Debiut Mojej w weteranach przyniósł II lokatę za ledwie chodzącą 16-letnią suką, a Cyprys zajął miejsce od 5 do 7!

Zaczynam głęboko się zastanawiać nad sensem jeżdżenia na wystawy! 

 

2. Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Przemyśl - Jarosław 14-15.03.2009
sędzia: Ewa Bukład, mimo, że w katalogu widnieje Jerzy Prywiński

      Tym razem Tomek pojechał beze mnie z dwoma psami: Moją i Cyprysem. Jako hendler sprawił się znakomicie i zdobył dla naszych psów : CYPRYS Mościc - CWC, NDPwR i RADOSNA Blusałka (MOJA) - CWC, NDSwR, BOB, BIS RP 3 ( sędzia E.Bukład) i BOG 1(sędzia J.Prywiński)

 

1. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Rzeszów - 8.02.2009
sędzia: Barbara Larska

    Moje PON'iaki zawalczyły jedynie: CYPRYS Mościc I lok. w kl.ch., CWC, resCACIB; Pastuszek z Polanki PAPROTKA (Bajka) w kl.poś. dosk., II lok.; RADOSNA Blusałka (MOJA) w kl.ch. CWC, CACIB. Wystawiany był też FINEZYJNY ZEFIR Mościc i otrzymał kolejne CWC.

    Bez komentarza pozostawiam fakt, że CACIB w psach przypadł JANKIELOWI z Gangu Długich, a BOB REJENTOWI z Gangu Długich. 

 

15. Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kielce 16.11.2008
sędzia Katarzyna Fiszdon


W tym roku nie zdecydowaliśmy się z kilku względów na wyjazd na ostatnią tegoroczną wystawę międzynarodową do Poznania i zakończenie sezonu przypadło na Kielce. I dobrze, poszło nam znakomicie! Wprawdzie będąc po ciężkiej grypie, nie w pełni wyleczonej nie dałam rady wykąpać Cyprysa i było mi wstyd patrząc na czyściutkiego, bielusieńkiego rywala. Wracając do osiągnięć moich PON-ów

CYPRYS Mościc II lok w kl.ch

Pastuszek z Polanki PAPROTKA(Bajka) I lok. w kl. poś. CWC

RADOSNA (Moja) Blusałka - I lok. w kl. ch. CWC, NDSwR, BOB, BIS RP 1, BOG 1, BIS 2

BIS RP sędzia Janina Staniszewska-Borkowska

BOG sędzia Katarzyna Fiszdon

BIS sędzia Zygmunt Jakubowski

Dziękujemy sędziom za przyznane lokaty dla naszej Mojej!

       Moja uzyskując w Kielcach BOB zapewniła sobie II miejsce w rankingu Forum PON-a, będące zarazem I miejscem w sukach.

       Moja w tym roku pokazana była na 15 wystawach uzyskując:14 X CWC, 13 X NDSwR, w tym Zwycięstwo Klubu 2008, 2 X CACIB, 1 X resCACIB, 9 X BOB, 4 X BIS RP 1, (w jednych wyborach nie uczestniczyła), 2 X BIS RP 2, 4 X BOG 1, 1 X BOG 2, 1 X BOG 3, 1 X BIS 3 i 1 X BIS 2, a tym samym zdobyła 14 złotych medali i jeden srybrny.

Przyznam, że zgubiłam rachubę w ilościach otrzymanych przez moje psy pucharów i innych nagród.

       Córka Mojej i Rokity WYJĄTKOWA WIZJA Mościc jest tegoroczną Zwyciężczynią Świata i Zwyciężczynią Europy i Rasy. W tym roku dwie młodsze siostry Wizy: CIBORA ALKA Mościc i jej miotowa siostra CYNIA dokończyły Int.Ch.

       Pastuszek z Polanki PAPROTKA czyli nasza najmłodsza "pociecha" Bajka uzyskała tytuł Młodzieżowy Champion Polski, oraz zaczęła "duży" championat trzema CWC.

       Natomiast Cyprysowi wiodło się nie najlepiej, bo zdobył jedynie 2 X NDPwR i 1 X BOB, 1 X BOG 3, i 1 X BIS RP 3

       Dodatkowo CYPRYS i MOJA otrzymały tytuł Najlepsza Para Klubu 2008, a ROKI MOŚCIC Agajax  III Najlepszy Reproduktor Klubu 2008!

 

14. Wystawa Krajowa Psów Grupy I - 20.09.2008
sędzia: Anna Pulikowska Klimonda

        W baaardzo niesprzyjającej pogodzie (zimno i deszcz) wystawiłam CYPRYSA Mościc z wynikiem II lok w kl.ch, Pastuszek z Polanki PAPROTKĘ (Bajkę) z I lok. w kl.poś. i CWC, oraz RADOSNĄ Blusałkę (MOJĄ) z lokatą I w kl.ch. CWC i BOB

13. Krajowa Wystwa Psów Rasowych - Warszawa - 13.09.2008
sędzia: Andrzej Tyburczyk

       Do Warszawy na "rodzinne" spotkanie udaliśmy się z trójką PON-ów. W kolejności występowania w ringu otrzymaliśmy:

FINEZYJNY ZEFIR Mościc lok.I, CWC w kl.poś.

CYPRYS Mościc lok.II kl.ch.

Pastuszek z Polanki PAPROTKA(BAJKA) lok.II w kl.poś.

CYTRYNKA Mościc lok II w kl.o.

RADOSNA (MOJA) Blusałka lok.I w kl.ch. CWC, NDSwR, BOB,

 BIS RP 1,

 i BOG 1

WYJĄTKOWA WIZJA Mościc lok.II w kl.ch

Wyjątkowa przewaga srebrnych medali, nieprawdaż? Mimo okropnej zimnicy wystawa za sprawą wystawiających była szalenie miła. Ukoronowaniem było wręczanie pamiątkowych medali i nagród ufundowanych przez Grupę Mazowiecką.

Moja dostała taki oto:

 

12. Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Przemyśl - 7.09.2008
sędzia: Jaroslav Vaclavik

      W skwarze (33 stopnie w cieniu) zaprezentowałam Cyprysa, Bajkę i Moją, a Mirella swoje PON-y: Zefira i Lamkę. A oto wyniki:

FINEZYJNY ZEFIR Mościc I lok w kl.poś. CWC,
Pastuszek z Polanki PLAMKA (Lamia) II lok
. w kl.o. czyli srebrny medal

Moje pieski spisały się na 3 złote medale otrzymując:

CYPRYS Mościc CWC, NDPwR, BOB, BIS RP 3, BOG 3

Pastuszek z Polanki PAPROTKA (Bajka) CWC (kl.poś.)

RADOSNA Blusałka (Moja) CWC, NDSwR

 

11. Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Radom - 24.08.2008
sędzia: Dariusz Skorek

      Pojechaliśmy rodzinnie i rodzinnie przywieźliśmy 4 złote medale i 1 brązowy. Na brązowo oceniony został CYPRYS Mościc.
Na złoto:Pastuszek z Polanki PAPROTKA (Bajka)
zwyciężając w klasie młodzieży z tytułami Zw.Mł. i NJwR, a tym samym kończąc Championat Młodzieżowy

RADOSNA Blusałka (Moja) z CWC i NDSwR

oraz psy Mirelli

FINEZYJNY ZEFIR Mościc CWC w kl.poś.
Pastuszek z Polanki PLAMKA CWC w kl.poś

 

10.Międzynarodowa Wystawa Psów Sopot 9-10.08.2008
sędzia: Diane Mothram

  Jak co roku, po solennych obietnicach, że nigdy więcej do Sopotu (korki!), pojechaliśmy na wystawę z trójką PON-ów.

CYPRYS Mościc uzyskał III lok na 7 startujących championów, Bajka lok II ale z oceną dobrą za niestosowne zachowanie się w ringu, Moja natomiast baaaaardzo spodobała się angielskiej sędzinie i dlatego otrzymała I lok (na 3)

w kl.championów, CWC, CACIB czyli NDSwR oraz BOB. W finałach Mojaszce także poszło nieźle i zajęła III miejsce w grupie u węgierskiego sędziego p.Petera Harsanyi. Wybór Najlepszego Psa Ras Polskich odbywał się w niedzielę, a my, niestety nie mogliśmy zostać!

 

9. Międzynarodowa Wystawa Psów Warszawa 12-13.07.2008
sędzia: Barbara Larska

      Warszawa to nasza najbliższa wystawa międzynarodowa, dlatego pełni nieuzasadnionego optymizmu (może tym razem...) pojechaliśmy. A oto wyniki:

 CYPRYS Mościc lok II i resCACIB (z braku konkurencji),

Pastuszk z Polanki PAPROTKA Zw.Mł.

 RADOSNA Blusałka resCACIB

Więcej podobnych prób nie będzie! 

 

8. Krajowa Wystawa Psów Lublin 8.06.2008
sędzia: Anna Redlicka

   W obłędnym upale, "na patelni" wystawiłam 3 PON-y: CYPRYS Mościc w kl.ch. otrzymał srebry medal. Jego przyrodni (po Rokitce) brat, BARY Elita Ponów wg sędziny był lepszy. Pastuszek z Polanki PAPROTKA czyli Bajka tym razem wygrała klasę młodzieży uzyskując Zw.Mł. i NJwR. MOJA (RADOSNA Blusałka) zdobyła CWC, NDSwR, BOB, BIS RP II   Po dwuletniej przerwie powróciła na ringi CYTRYNKA Mościc wygrywając klasę otwartą i zabierając CWC. GRATULUJEMY!!!

 

7.  Krajowa Wystawa Psów Radom 25.05.2008
sędzia:Ewa Bukład

    Apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Nasze apetyty zostały ostudzone przez p.Ewę Bukład. Cyprys wygrał kl. ch. bo nie miał konkurencji,ale przegrał porównanie z Pontim, Bajka dostała srebrny medal, a Moja złoty z CWC i NDSwR ale to wszystko czym mogliśmy się cieszyć

 

6. XVI Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych - Krosno -11.05.2008
sędzia: Katarzyna Fiszdon

Tradycyjnie wybraliśmy się na wystawę do Krosna z trójką PON-ów z nadzieją na udaną majówkę. Nadzieje zostały spełnione, towarzystwo dopisało, pogoda dotrzymała prawie bez deszczu, psy się sprawdziły otrzymując: Cyprys i Bajka po srebrnym medalu, a MOJA zbierając wszystko co było można!

RADOSNA Blusałka CWC, NDSwR, BIS RP I (sędzia Jan Ryk), BOG I (sędzia Jadwiga Niciewicz), BIS III (sędzia Paweł Szemraj)

CYPRYS Mościc,

Pastuszek z Polanki PAPROTKA (BAJKA),

RADOSNA Blusałka (MOJA)

 

5. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź - 3.05.2008
sędzia: Aleksandra Lubaszka

Znając preferencje p. sędziny nie mieliśmy zbytniej nadziei na wygranie wystawy, a jechaliśmy spotkać się z ponimi przyjaciółmi. Melduję, że zadanie zostało wykonane! W pierwszej jego części CYPRYS i Bajka otrzymali po brązowym medalu, Moja złoty. Druga część była zdecydowanie przyjemniejsza! I dzięki Wam za to PONIARZE!

A tak wyglądały moje psy:

CYPRYS Mościc

 

Pastuszek z Polanki PAPROTKA (BAJKA)

 

RADOSNA Blusałka (MOJA)

4.Krajowa Wystawa Psów Lublin 20.04.2008 r
sędzia: Katarzyna Fiszdon

    Zgłosiłam swoją trójkę na wystawę do macierzystego Oddziału i trzeba było pojechać - nie mieliśmy ochoty płacić za nie stawienie się psów. Konkurencji nie było żadnej i tak MOJA RADOSNA Blusałka otrzymała CWC, NDSwR, BOB,  CYPRYS Mościc - CWC,NDPwR i Bajka I lok z oceną dosk ale bez Zw.Mł. za niegodne zachowanie się na ringu :)

 

3. XIX Wystawa Klubowa PON - Bydgoszcz 13.04.2008
sędzia: Jerzy Prywiński

    Mieliśmy nie jechać do Bydgoszczy.... daleko i w niedzielę, a ja przed godz. 8 w poniedziałek muszę być w pracy...

ale pojechaliśmy, z dwoma, nie dałabym rady wystawić trójki PON-ów...Było wspaniale!!! Perfekcyjna organizacja wystawy, cudna atmosfera wśród braci-poniarzy, piękne PON-y, cóż więcej potrzeba?!

    Wyniki rywalizacji moich psów:

CYPRYS Moscic - V lok. (tym razem sędzia wybierał 5, nie 4 najlepsze psy w klasie) 

RADOSNA (MOJA) Blusałka - I lok. w kl. ch, CWC, NDSwR = Zwycięzca Wystawy Klubowej'08

CYPRYS Mościc & Moja - Najlepsza Para Hodowlana'08

ROKI MOŚCIC Agajax - III Najlepszy Reproduktor
WYJĄTKOWA WIZJA Mościc - V lok. w kl. ch.

BARY Elita Ponów (syn Rokiego) - II lok. w kl. hon.

 

2. Krajowa Wystawa Psów - Jarosław 9-10.03.2008
sędzia: Piotr Król

Po przyjeździe na teren wystawy doznaliśmy szoku - ringi gr 1 były na zewnątrz, nie w hali!!! Pogoda jednak okazała się łaskawa - nie padało! Powinnam uznać, że wystawa nam się udała: FINEZYJNY ZEFIR Mościc, prezentowany przez właścicielkę otrzymał kolejne Zwycięstwo Młodzieży, CYPRYS Mościc dostał lok.II, Pastuszek z Polanki PAPROTKA (Bajka) lok. II. RADOSNA Blusałka (MOJA) pocieszyła nas otrzymując I lok w kl.ch., CWC, NDSwR, BOB, BIS RP 1 (sędzia Ewa Bukład), BOG1(sędzia: Piotr Król). Dziękujemy Ci Mojaszko, że tak ładnie dajesz się zaprezentować!

 

RADOSNA Blusałka (MOJA) - BIS RP 1

RADOSNA Blusałka (MOJA) - BOG1

 

1. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Rzeszów 9-10.02.2008
sędzie: Ewa Bukład

Sezon wystawowy rozpoczęty wystawianiem 3 PON-ów: Mojej, Bajki i Cyprysa. Moje psy dostały komplet medali: brązowy Bajka (Pastuszek z Polanki PAPROTKA) za III miejsce w klasie młodzieży, srebrny CYPRYS za II lokatę w klasie championów i złoty z CWC Moja RADOSNA Blusałka za I miejsce w kl.ch. Moja, dzielna suczka, walczyła dalej otrzymując kolejno CACIB, BOB, BIS RP II, i BOG II. Sprawowała się znakomicie i jestem z niej bardzo dumna!

Wspaniale poradzili sobie w przygotowaniu do wystawy właściciele FINEZYJNEGO ZEFIRA Mościc w rezultacie uzyskując dla niego I lok. w kl.mł. i pierwsze Zwycięstwo Młodzieży, GRATULACJE!!!!

 


 Wystawy 2004 - 2007

Wystawy 2003

Wystawy 2002